• 0

معرفی معاون هنری بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی


به گزارش هنرآنلاین باز نشر ترشیده ها به نقل از  روابط عمومی بیستمین و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، طی حکمی از سوی حسین عبدالهی دبیر جشنواره، معاون هنری این دوره از جشنواره معرفی شد.

طی این حکم، صادق برقعی به عنوان معاون هنری بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی منصوب شد.

صادق برقعی که دانش آموخته کارشناسی رشته کارگردانی از دانشگاه هنر سوره است، در دوره‌های قبلی جشنواره، فعالیت مستمر در حوزه‌های مختلف را داشته و در بیستمین دوره جشنواره به عنوان مدیر پشتیبانی فعالیت داشته است. وی سوابق مختلفی همچون دبیر بخش صحنه و مونولوگ هشتمین جشنواره تئاتر دانشگاهی سوره و کارگردانی و بازیگری نمایش‌های مختلف را در کارنامه خود دارد.

در حکم صادر شده از سوی دبیر جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران آمده است:

“نظر به شایستگی، تخصص و حسن سابقه جنابعالی در حوزه تئاتر، به موجب این حکم به عنوان معاون هنری بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید. از آنجا که جشنواره تئاتر دانشگاهی از جمله رویدادهای بزرگ فرهنگی کشور است، انتظار آن می‌رود تا با بهره‌مندی از نظر اساتید و پیشکسوتان این حوزه، زمینه لازم واسه ی ارتقا و اعتلای تئاتر دانشگاهی فراهم گردد.

امید است در پناه خرد لایتناهی در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.”

شایان ذکر است، بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، از تاریخ ۱۶ تا ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ به دبیری حسین عبدالهی برگزار خواهد شد.

 لینک منبع

باز نشر توسط وب سایت تفریحی ترشیده ها | Torshideha.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *