• 0

مد و لباس ایرانی دارای بازاری بسیار جذاب واسه ی فروش بین‌المللی است


سرویس مد و لباس هنرآنلاین باز نشر ترشیده ها: مهدی صفائی نامی آشنا در ورزش بوکس و بدنسازی است و در سال ۱۹۹۷ مربی تیم ملی کیک بوکس بوده است. او همچنین دوره‌های مراقبت از سیستم و بادیگاردی را در کشور امارت و آلمان گذرانده است.

اما مدتی است این چهره ورزشی کشور با برپایی کارگاه آموزشی مد، بازاریابی دیجیتال و برندسازی همراه شده و به پشتوانه موفقیت‌های بسیارش در امر توسعه کسب و کار و کارآفرینی مباحثی را در این ارتباط واسه ی فعالان حوزه مد و لباس مطرح کرده است.

صفائی درباره شرایط حاکم بر عرصه تجارت در زمینه مد و لباس به خبرنگار هنرآنلاین باز نشر ترشیده ها گفت: تخصص من در تجارت و مدل کاری‌ام متفاوت است، اما با این همه ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که از بسیاری نیازمندی‌ها در امر تجارت و توسعه کسب و کار رنج می‌برد.

این مدرس دوره‌های آموزشی توسعه کسب و کار تصریح کرد: مد و لباس ایرانی دارای بازاری بسیار جذاب واسه ی فروش آثار به خارج از کشور است و فعالان به واسطه اینترنت و فضای مجازی می‌توانند به خوبی خود را در سطح جهانی مطرح کنند و با پژوهش و بررسی نگاه جهانی خود را در این حیطه تقویت سازند.

او تصریح کرد: شرایط اقتصادی موجود و بحران‌ها و نوسانات ارزی برترین زمان واسه ی تجارت در تمامی حوزه‌‌ها به ویژه هنر صنعت مد است و از آنجا که افراد بی‌نظیری در این بخش داریم که می‌توانند جایگاه ویژه‌ای هم در داخل و هم خارج از کشور داشته باشند، فرصت‌های قابل توجهی هم در این بخش واسه ی رونق تجارت وجود دارد و معضلات اقتصادی به مثابه یک فرصت در شرایط کنونی است.

صفائی با تأکید بر اینکه عملکرد هر فرد می‌تواند جایگاه او را در عرصه مورد نظرش تعریف کند اظهار داشت: فعالان عرصه مد و لباس به ویژه طراحان باید بدانند که بزرگترین حسن فرد شناختن توانایی خود است و افرادی که می‌خواهند به تازگی وارد حوزه مد و لباس شوند نیاز دارند که افرادی چراغ راهشان بوده و آنها را به خودشان بشناساند.

او اذعان داشت: جوانان توانمندی به عرصه مد و لباس ورود پیدا کرده‌اند اما متأسفانه به واسطه محیط و جغرافیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم هنوز هم نتوانسته‌ایم در این بخش بازار هدف خود را پیدا کنیم با این وجود به جرأت می‌گویم که با زمان بی‌نظیری واسه ی شکل‌گیری بازار بین‌المللی در این بخش مواجه هستیم.

 لینک منبع

باز نشر توسط وب سایت تفریحی ترشیده ها | Torshideha.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *