• 0

فراخوان مسابقه بین‌المللی تصویرگری جنگل


سرویس تجسمی هنرآنلاین باز نشر ترشیده ها: این رویداد هنری رقابتی است واسه ی تجلیل از هنر تصویرگری جهانی که در ۷ رشته: کتاب، ویراستاری، کمیک، بازرگانی، استعدادهای جدید (دانشجو)، خودانگیزشی و هنر بازی‌های تصویری برگزار می‌شود. حضور تصویرگران، خبرگزاری‌ها، نماینده‌ها، دانشجویان و استادان از سراسر جهان در این رقابت آزاد است.

آثاری که نخستین بار از ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ خلق یا چاپ شده باشند امکان حضور در مسابقه را دارند. هر شرکت کننده می‌تواند تا ۵ اثر به مسابقه ارسال کند، بجز رشته بازی‌های تصویری که هنرمند می‌تواند تا ۸ اثر به مسابقه بفرستد. هزینه شرکت در مسابقه واسه ی تک اثر و دانشجویان ۲۰ دلار، واسه ی دو اثر ۳۰ دلار و واسه ی چند اثر ۴۰ دلار است.

آثار ارسالی می‌بایست با فرمت JPG، وضوح ۷۲ dpi  ارائه شود. همچنین اندازه آنها در ضلع بزرگ‌تر ۱۰۲۴ پیکسل و حجم کمتر از ۵۰۰ کیلوبایت باشد. پس از تصمیم‌گیری داوران، از برندگان جوایز، خواسته خواهد شد تا فایل با رزولوشن بالاتر را ارسال کنند.

هیئت داوران پس از بررسی آثار به برگزیدگان جوایزی به شرح زیر اهدا می‌کند.

جایزه برترین برترین‌ها: ۱ مدال طلا واسه ی هر رشته

۲۰ مدال شایستگی واسه ی هر رشته (جمعا ۱۴۰ جایزه شایستگی)

ضمنا آثار همه برندگان در نمایشگاه سالیانه تصویرگری iJungle 2018  به نمایش در خواهد آمد.

علاقمندان به حضور در این مسابقه می‌بایست آثار خود را حداکثر تا تاریخ  ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۴ آبان ۹۷) به سایت https://www.ijungleawards.com/  ارسال نمایند.

 لینک منبع

باز نشر توسط وب سایت تفریحی ترشیده ها | Torshideha.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *