• 0

روش بازیابی رمز عبور اپل آیدی


روش بازیابی رمز عبور اپل آیدی

 

با ما همراه باشید تا یک راه حل موثر به شما یاد دهیم یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که واسه ی کاربران مختلف اپل رخ می دهد این است که رمز عبور خود را فراموش کنند. اما آیا راهی واسه ی حل این مشکل وجود دارد؟

 

اگر شما مجوز Two Factor Authentication (تایید کردن دو مرحله ای) را واسه ی اپل آی دی خود فعال نکرده باشید، می توانید با استفاده از ایمیل یا سوال امنیتی بازیابی رمز اپل آی دی را انجام دهید.واسه ی این کار در یک مرورگر وب به آدرس Iforgot.Apple.com بروید. سپس آدرس ایمیل Apple ID خود را وارد کنید.

 

ریست کردن پسورد اپل آی دی با استفاده از سوال امنیتی

اگر شما مایل به استفاده از سوال امنیتی واسه ی رفع مشکل نداشتن پسورد اپل آی دی هستید، دقیقا راهکار بالا را انجام دهید.فقط در مرحله ای که گزینه ارسال ایمیل را زده اید، این بار به جای دریافت ایمیل باید با زدن گزینه Answer Security Questions به سوالات امنیتی جواب دهید. بعد از انتخاب این گزینه، باید تاریخ تولد خود را وارد و روی Continue کلیک کنید.

 

ریست کردن پسورد با وجود فعال بودن تایید دو مرحله ای

اگر شما Two Factor Authentication را فعال کرده اید، واسه ی یادگیری نحوه تغییر دادن پسورد اپل آی دی باید از این راهکار استفاده کنید. واسه ی انجام این کار نیز باید به یکی از دستگاه های مرتبط با حسابتان دسترسی داشته باشید. در اینجا هم باید وارد وبسایت Iforgot.Apple.com شوید و آدرس ایمیل اپل آی دی خود را وارد کنید.

 

یکی از دستگاه های مرتبط با iCloud خود را انتخاب کرده و روی گوشی یا دستگاه مورد نظر Allow را بزنید و بعد از وارد کردن کد داده شده امنیتی در دستگاه، دکمه Done را بزنید تا مشکل قفل شدن اپل آی دی را رفع کنید.

 

پیدا کردن اطلاعات اپل آی دی بدون داشتن ایمیل

شاید نگران این موضوع باشید که ایمیل خود را فراموش کرده اید، اما نگران نباشید، حتی اگر ایمیلتان را نیز فراموش کرده باشید، اپل می تواند به شما در پیدا کردن اطلاعات مورد نظر کمک کند. در این راهکار هم باید به وبسایت Iforgot.Apple.com بروید و روی Look It UP در زیر قسمت وارد کردن ایمیل کلیک کنید.

 

در مرحله بعدی لازم است نام، نام خانوادگی و آدرس ایمیل پشتیبان خود را وارد کنید. اطمینان حاصل کنید که نام وارد شده همان نامی باشد که هنگام ساخت اپل آی دی وارد کرده اید. سپس روی ادامه کلیک کنید و اگر اسم و ایمیل بازیابی شما در سیستم موجود باشد، با نمایش Apple ID Found به شما اطلاع داده می شود تا به رفع مشکل فراموش کردن رمز اپل آی دی هنگام اکتیو کردن گوشی و… امیدوار شوید.

 

روش بازیابی رمز عبور اپل آیدیلینک منبع

باز نشر توسط وب سایت تفریحی ترشیده ها | Torshideha.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *