• 0

تازه عروس شوهرش را در مرودشت زنده به گور کرد (عکس)


تازه عروس شوهرش را در مرودشت زنده به گور کرد (عکس)

 

به گزارش ترشیده ها نوعروس ۲۰ ساله در اقدامکی هولناک در حالیکه بعد از ازدواج با مرد دیگری ارتباط عاشقانه برقرار کرده بود با مسموم کردن همسرش جانش را گرفت اما در هنگام دفن کردن شوهرش متوجه زنده بودنش شد .

 

به گزارش ترشیده ها این نوعروس ۲۰ ساله مرودشتی واسه ی رسیدن به مرد موردعلاقه اش، در نقشه‌ای هولناک شوهرش را با همدستی دو نفر دیگر در چاله‌ای زنده به گور کرد.

 

تازه عروس شوهرش را در مرودشت زنده به گور کرد (عکس)

 

متهم که بعد از ازدواج، با مردی رابطه پنهانی داشت، واسه ی خلاصی از شوهرش، در چای او قرص خواب آور ریخت.

 

دقایقی بعد زن خیانتکاربه تصوراینکه همسرش جانباخته است با کمک مرد مورد علاقه‌اش و فرد دیگری قصد داشتند جسد را در چاله‌ای بیندازند که ناگهان مقتول به هوش آمد. اما زن جوان و دو همدستش با بیل و کلنگ به جان مرد نیمه جان افتادند و پس از ضرب وشتم شدید، او را داخل چاله انداخته و زنده به گورش کردند. در حالی که این زن قصد داشت پس از جنایت با گزارش ناپدید شدن همسرش، خود را ازهمه چیزبی اطلاع نشان دهد، کارآگاهان دربازجویی‌های تخصصی به او ظنین شده و طی کمتر از ۴۸ ساعت او را دستگیر کردند.

 

همچنین پلیس دو همدستش را نیز بازداشت کرد.با راهنمایی آنها جسد تازه داماد ازگودال بیرون کشیده شد وبرای تعیین زمان وعلت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.بازجویی ازجنایتکاران همچنان ادامه دارد.

 

 لینک منبع

باز نشر توسط وب سایت تفریحی ترشیده ها | Torshideha.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *